Apartmán Bruntál

Apartmán Bruntál

Služby

  • Wifi
  • Parkování
  • Kingbed
  • No-smoking
  • V centru
  • Credit Card Payment

Apartmán v centru města, situovaný přímo na náměstí v Bruntále, nabízí ubytování v soukromí až pro 5 osob v jedné skupině. Součástí apartmánu jsou 2 ložnice. Svou příjemnou atmosférou poskytuje pohodlné ubytování a odpočinek v soukromí. Každý pokoj disponuje manželskou postelí, tzv. KINGBED. V jedné z ložnic je umístěna plochá TV s připojením na internet. Pro pohodlné ovládání, třeba rovnou z postele, použijete bezdrátovou myš.

Přistýlku (rozkládací křeslo pro 5. osobu) lze případně umístit do libovolného pokoje. Pro nejmenší návštěvníky rádi připravíme cestovní postýlku.

Sociální zařízení, tj. sprchový kout a toaleta, je společné pro obě místnosti. Vstup je ze zadního pokoje.

Hosté mohou využít i druhou toaletu na chodbě domu.

S apartmánem sousedí kuchyňka, kterou mohou hosté samozřejmě užívat.

Součástí kuchyňky je lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, dvouplotýnkový vařič a potřebné nádobí.

Neposkytujeme snídaně. Hosté mohou každé ráno (kromě neděle a svátků) zakoupit čerstvou snídani v přilehlém obchodě s potravinami, cca 35 m od hlavního vchodu a v klidu posnídat v kuchyňce apartmánu.

Apartmán i celý dům je nekuřácký, opatřený kouřovými senzory.

Ubytování je možné od 14:00 (Check-in), opuštění pokoje v den odjezdu do 10:00 (Check-out). Klíče od apartmánu se odevzdávají osobně obsluze apartmánu nebo v případě její nepřítomnosti možné vhodit do domovní schránky dole u hlavních dveří.

Na náměstí se v bezprostřední vzdálenosti nachází 2 kvalitní restaurace, 2 bankomaty (FIO a KB), lékárna, drogerie, pošta, trafika, elektro obchod, cukrárna a obchod s potravinami. Informační turistické centrum sousedí s budovou apartmánu.

Parkování je k dispozici na uzavřeném soukromém pozemku v ceně ubytování. Výhled na automobil/motocykl je přímo z okna apartmánu. Pozemek je navíc střežen kamerou se záznamem.

DOMÁCÍ MAZLÍČCI NEJSOU POVOLENI.

Ceník

1850,-kč/noc celý apartmán (max. 4 osoby)

2200,-kč/noc celý apartmán (5 osob)

                                                                                       Minimální délka pobytu – 2 noci

Místní poplatek z pobytu 15,-kč/dospělá osoba/noc – správce poplatku je Městský úřad

(Vyhláška č. 13/2019 Města Bruntál na zákl. usnesení ze dne 10. 12. 2019, č. 266/8Z/2019)

Obsazenost