Apartmán Bruntál

From the Blog

Vítejte

Apartmán v centru města, situovaný přímo na náměstí v Bruntále, nabízí ubytování v soukromí až pro 5 osob v jedné skupině. Součástí apartmánu jsou 2 ložnice. Každý pokoj disponuje manželskou postelí, tzv. KINGBED. V jedné z ložnic je umístěna plochá TV s připojením na internet. Pro pohodlné ovládání, třeba rovnou z postele, použijete bezdrátovou myš.

Přistýlku (rozkládací křeslo pro 5. osobu) lze případně umístit do libovolného pokoje. Pro nejmenší návštěvníky rádi připravíme cestovní postýlku.

 

Sociální zařízení, tj. sprchový kout a toaleta, je společné pro obě místnosti. Vstup je ze zadního pokoje.

Hosté mohou využít i druhou toaletu na chodbě domu.

 

S apartmánem sousedí kuchyňka, kterou mohou hosté samozřejmě užívat.

Součástí kuchyňky je lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič a potřebné nádobí.

 

Neposkytujeme snídaně. Hosté mohou každé ráno (kromě neděle a svátků) zakoupit čerstvou snídani v přilehlém obchodě s potravinami, cca 35 m od hlavního vchodu a v klidu posnídat v kuchyňce apartmánu.

 

Apartmán i celý dům je nekuřácký, opatřený kouřovými senzory.

 

Ubytování je možné od 14:00 (Check-in), opuštění pokoje v den odjezdu do 10:00 (Check-out).  Klíče od apartmánu se odevzdávají osobně obsluze apartmánu nebo v případě její nepřítomnosti možné vhodit do domovní schránky dole u hlavních dveří.

 

Na náměstí se v bezprostřední vzdálenosti nachází 2 kvalitní restaurace, 2 bankomaty (FIO a KB), lékárna, drogerie, pošta, trafika, elektro obchod, cukrárna a obchod s potravinami. Informační turistické centrum sousedí s budovou apartmánu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.